Naujienos

 • Gaisrinės saugos kursai 2017 m. spalio 27 d.

  Kviečiame įmonių vadovus, asmenis, atsakingus už priešgaisrinę saugą įmonėje, besidominčius teisės aktais, reglamentuojančiais gaisrinę saugą į 2017 m. spalio 27 d. organizuojamus Gaisrinės saugos mokymus.

  Plačiau
 • Praktinis seminaras "NAUJASIS DARBO KODEKSAS – NAUJIENOS IR AKTUALIJOS"

  Kviečiame 2017 m. spalio 25 d. į praktinį seminarą  "NAUJASIS DARBO KODEKSAS – NAUJIENOS  IR AKTUALIJOS"

  Plačiau
 • Nuotoliniai darbų saugos kursai

  UAB "SOTERUS" parengė mokymų bazę įmonės vadovams, darbų saugos specialistams, darbdavio įgaliotiems asmenims mokytis ir ruoštis atestacijai virtualioje mokymosi aplinkoje, kurioje galima rasti pagrindinę ir papildomą mokymosi medžiagą, paskaitų įrašus, skaidres, atlikti testus ir įvairias užduotis bei mokytis kiekvienam patogiu metu, tempu, laiku. Mokymo_programų_suvestinė.

  Plačiau
 • NAUJASIS DARBO KODEKSAS: ĮPAREIGOJIMAI DARBDAVIAMS

  Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus Lietuvos Respublikos Darbo kodeksui nuo 2017-07-01  darbdaviai, kurių vidutinis darbuotojų skaičius yra daugiau kaip dvidešimt ir kurių vidutinis darbuotojų skaičius yra daugiau kaip penkiasdešimt, privalo inicijuoti darbo tarybų steigimą, pasirengti tvarkas.

  Plačiau
 • Darbų saugos kursai

  Kviečiame įmonių vadovus, asmenis, atsakingus už darbų saugą įmonėje, besidominčius teisės aktais, reglamentuojančiais darbų saugą registruotis į nuotolinio mokymo kursus.

  Plačiau