Naujienos

 • Darbų saugos kursai nuo 2016 m. liepos mėn. 18 d.

  Kviečiame įmonių vadovus, asmenis, atsakingus už darbų saugą įmonėje, besidominčius teisės aktais, reglamentuojančiais darbų saugą registruotis į kursus liepos mėn. 18 d.  (atestacija 2016 m. liepos 27 d.)

  Plačiau
 • Gaisrinės saugos kursai 2016 m. liepos mėn. 29 d.

  Kviečiame įmonių vadovus, asmenis, atsakingus už priešgaisrinę saugą įmonėje, besidominčius teisės aktais, reglamentuojančiais gaisrinę saugą į 2016 m. liepos 29 d. organizuojamus Gaisrinės saugos mokymus.

  Plačiau
 • KĄ SVARBIAUSIA ŽINOTI TAMPANT DARBDAVIU (ĮMONĖS VADOVU)

  Sudarius nors su vienu darbuotoju darbo sutartį, tampama darbdaviu.
  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 268 straipsnio 1 dalimi, kiekvieno darbdavio fizinio asmens ar darbdaviui atstovaujančio įmonės įstaigos, organizacijos ar kitos organizacinės struktūros vadovo (toliau – įmonės vadovas) žinios iš DSS srities privalomai tikrinamos prieš jam pradedant eksploatuoti įmonę ar teikti paslaugas Vyriausybės nustatyta tvarka.

  Plačiau
 • Stipriausi Lietuvoje

  Patikėkite savo rūpesčius specialistams!

  LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos suteikta teise (licencijos Nr. DSSL-24) teikiame kokybiškas ir aukščiausius reikalavimus atitinkančias darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas. Įmonių vadovus konsultuojame norminių teisės aktų taikymu, vykdant darbdavio pareigą-užtikrinti darbuotojams saugias ir sveikas darbo sąlygas.

  Plačiau