Naujienos

 • Darbų saugos kursai nuo 2017 m. sausio 16 d.

  Kviečiame įmonių vadovus, asmenis, atsakingus už darbų saugą įmonėje, besidominčius teisės aktais, reglamentuojančiais darbų saugą registruotis į kursus 2017 m. sausio 16 d. (atestacija numatoma 2017 m. sausio 25 d.).

  Plačiau
 • Gaisrinės saugos kursai 2017 m. sausio 27 d.

  Kviečiame įmonių vadovus, asmenis, atsakingus už priešgaisrinę saugą įmonėje, besidominčius teisės aktais, reglamentuojančiais gaisrinę saugą į 2017 m. sausio 27 d. organizuojamus Gaisrinės saugos mokymus.

  Plačiau
 • Darbuotojų, dirbančių su OAM ir F dujomis, mokymai

  Mokymo programa: Darbuotojų, dirbančių su OAM ir F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga ir šiluminiais siurbliais (kodas: 260071107).

  Mokymo programa parengta vadovaujantis darbo rinkos profesinio mokymo programų reikalavimais, Europos Sąjungos ir Lietuvos reglamentais bei nuostatais dėl Ozoną ardančių medžiagų ir tam tikrų fluorintų šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

  Mokymosi trukmė – 60 val.:
  programoje – teorinis mokymas (28 val.), praktinis mokymas (26 val.).

  Numatoma kursų pradžia 2017 m. sausio mėn.

  Registruotis telefonu  869976994  arba el. paštu ugne@soterus.lt

  Plačiau
 • Darbuotojų, surenkančių F-dujas, mokymai

  Darbuotojų, surenkančių F-dujas iš tam tikrų motorinių transporto priemonių oro kondicionavimo sistemų, mokymai

  Sėkmingai išlaikiusiems baigiamąjį egzaminą asmenims suteikiama teisė saugiai atlikti
  F-dujų surinkimą iš tam tikrų motorinių transporto priemonių oro kondicionavimo sistemų.
  Jiems yra išduodamas nustatytos formos valstybės pripažįstamas pažymėjimas (kodas 3106).

  Numatoma kursų pradžia 2017 m. sausio mėn.

  Plačiau
 • Keičiasi darbų saugos reikalavimai

  Darbuotojų sauga ir sveikata vienas pagrindinių visuomenės prioritetų. Todėl šia sritimi rūpinasi visa grandinė valstybinių ir privačių įstaigų. Nepasiklysti plačiuose darbų saugos taisyklių tyruose bei įvykdyti visus įstatymuose numatytus  reikalavimus, o taip pat  tinkamai pasirūpinti savo darbuotojų saugumu ir sveikata darbdaviams geriausiai gali padėti tie kas kasdien dirba darbų saugos srityje. Bendrovės „Soterus“ patyrusių specialistų komanda ne tik moko kaip išlikti saugiems darbo vietoje, bet ir nuolat seka šios srities naujoves, įstatymų pasikeitimus.

  Plačiau
 • UAB "SOTERUS" įtraukta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą

  UAB "SOTERUS" buvo įrašyta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2016 m. liepos 29 d. įsakymu Nr. 27V-98 „Dėl Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymo Nr. 27V-2 „Dėl Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ pakeitimo

  Plačiau